O firmie

  • Zaprasza Marcin Chmielewski <br /> Właściciel

    Zaprasza Marcin Chmielewski
    Właściciel

Życie jest podróżą, która prowadzi do domu.

Hermann Melville

 

Firma deweloperska Patio powstała w 2012 roku, jako wspólne przedsięwzięcie dwóch inwestorów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie budowy domów oraz obrotu nieruchomościami. Połączenie doświadczonych na polskim rynku niezależnych podmiotów stało się podstawą do stworzenia kompletnie nowej oferty, której główny akcent aktywności inwestorskiej stanowi intensywne budownictwo jednorodzinne.

Od ponad dekady specjalizujemy się w budowie nowoczesnych i kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. Dla naszych Klientów zrealizowaliśmy już sześć udanych inwestycji mieszkaniowych. Działamy zgodnie z brzmieniem ustawy deweloperskiej oraz stosujemy zapisy Kodeksu Dobrych Praktyk Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Starannie przemyślana lokalizacja inwestycji, proekologiczne podejście oraz dbałość o najwyższą efektywność cieplną i energetyczną powstałych obiektów zapewniły firmie Patio szerokie uznanie oraz grono zadowolonych z inwestycji Klientów.

Nasze wieloletnie doświadczenie i rzetelność, nieustające poszukiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz stała współpraca z najlepszymi w Polsce architektami to gwarancja wysokiej jakości wykonania prac budowlanych i ogromnej dbałości o materiały, które wykorzystywane są w trakcie prowadzonych robót. Dlatego też Klienci nie są narażani na większe koszty w trakcie późniejszej eksploatacji ich domów czy mieszkań. Ponadto brak rozbudowanej struktury administracyjnej pozwala nam oferować najwyższej klasy domy w konkurencyjnych cenach.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając możliwość wprowadzenia zmian w trakcie każdego etapu inwestycji oraz prowadząc osobne rachunki powiernicze, będące pewnym zabezpieczeniem zainwestowanych pieniędzy - niezależnie do stopnia realizacji projektu.  

Zakup nieruchomości w naszej firmie to pewna i bezpieczna inwestycja:  domy i mieszkania objęte są 3-letnią gwarancją oraz rękojmią. Niewątpliwym atutem oferty Patio jest doskonała i starannie wyselekcjonowana lokalizacja zarówno planowanych inwestycji, jak i tych już zrealizowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi inwestycjami Patio, które znajdą Państwo w sekcji „Realizacje”.

Wszelkie prawa zastrzeżone
VIP Biznesu 2023

Vip Biznesu 2023