Realizacje

W poniższej sekcji przygotowaliśmy dla Państwa krótkie podsumowanie dotychczas zrealizowanych przez Patio inwestycji.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją poszczególnych realizacji budowlanych.

 • WILLA MIRABELKA II

  Zrealizowano: 2019 r.

  „Willa Mirabelka II” to już ósma inwestycja spółki Patio, w ramach której zrealizowaliśmy budowę zamkniętego, kameralnego osiedla 28 nowych segmentów w Lesznowoli o powierzchni od 112 do 126 m2 powstałych na działkach od 160 do 300 m2.

 • OSIEDLE VILLA PARK

  Zrealizowano: 2018 r.

  „Villa Park” to siódma z kolei inwestycja spółki Patio, zakładająca budowę zamkniętego kompleksu mieszkalnego w Lesznowoli – pod Warszawą. Realizowane osiedle składa się z 16 apartamentów o powierzchni od 110 do 127 m2.

 • WILLA MIRABELKA

  Zrealizowano: 2015 r.

  Willa Mirabelka to kameralny kompleks 12 domów mieszkalnych zlokalizowany przy ul. Gminnej Rady Narodowej 36, w samym centrum miejscowości Lesznowola. To zamknięte osiedle, nieopodal Warszawy, jest atrakcyjną alternatywą dla znacznie droższych domów, znajdujących się w stołecznym mieście. 

 • APARTAMENTY JARZĘBINA

  Zrealizowano: 2015 r.

  Nowoczesne Apartamenty Jarzębina to odseparowany od otoczenia zespół czternastu budynków mieszkalnych, znajdujący się w gminie Lesznowola – a dokładnie w miejscowości Magdalenka – zaledwie parę kilometrów drogi od Warszawy. 

 • OSIEDLE DOMÓW MAGDALENKA

  Zrealizowano: 2012 r.

  Osiedle domów Magdalenka to zespół czterech jednorodzinnych obiektów mieszkalnych zrealizowany przez firmę Patio w miejscowości Magdalenka, nieopodal Warszawy. Domy wolnostojące o powierzchni 160 m2 na działkach o pow. 600 m2 zlokalizowane na terenie zamkniętego, niewielkiego osiedla.

Wszelkie prawa zastrzeżone
VIP Biznesu 2023

Vip Biznesu 2023