Nagroda Firma VIP dla PATIO Deweloper

Pod koniec października 2017 w hotelu „Sheraton” w Warszawie redakcja „Magazynu VIP” wręczyła nagrody wyróżniającym się artystom, biznesmenom, menadżerom kultury i samorządowcom. W gronie wyróżnionych znalazła się również nasza firma.

Magazyn "VIP" nagrodził PATIO Deweloper

27 października w warszawskim hotelu „Sheraton” odbyła się uroczysta gala prestiżowych nagród przyznawanych przez kapitułę konkursową „Magazynu VIP”.  Przedstawicieli polskiego biznesu nagrodzono w dwóch kategoriach – VIP Biznes oraz Firma VIP. Firma PATIO Deweloper została, którą reprezentował Prezes Marcin Chmielewski, wyróżniona została nagrodą Firma VIP. Nagrodzone firmy uhonorowano nie tylko ze względu na wyniki finansowe, ale również styl zarządzania i organizację pracy, etykę biznesu w relacjach z innymi podmiotami oraz za działalność prospołeczną.

 

 

W kategorii VIP wyróżniono m.in.

·        wybitnych aktorów: Janusz Gajos, Wojciech Pszoniak, Henryk Talar, Jerzy Radziwiłowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Janczar;

·        wspaniałe aktorki: Barbara Wrzesińska, Maria Pakulnis, Małgorzata Pieczyńska, Małgorzata Potocka;

·        artystów piosenkarzy: Wojciech Gąssowski i Izabela Trojanowska.


Specjalną statuetkę otrzymała założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej – Janina Ochojska.


Galę poprowadził duet znanych telewizyjnych prezenterów – Monika Zamachowska i Michał Olszański. A o wspaniałą zabawę zadbały zespoły Bigbit i Papa D.

 


Fot. Magazyn Fakty 

Wszelkie prawa zastrzeżone
VIP Biznesu 2023

Vip Biznesu 2023