Wspieramy Szlachetną Paczkę!

Patio Deweloper dołączył do grona darczyńców wspierających lokalne działania Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości w ramach programu Inwestor Społeczny. To nasz wkład w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom i dzieciom zmagającym się z niską samooceną i trudnościami w szkole. Od lat aktywnie wspieramy lokalne projekty charytatywne i akcje społeczne. Dołączenie do programu Inwestor Społeczny to kolejny krok na tej drodze.

Zdecydowaliśmy się na wsparcie projektu - opowiada Prezes Patio Deweloper, Marcin Chmielewski - ze względu na trudny okres wywołany przez COVID-19 przez co właśnie Ci najsłabsi często są pozostawieni bez odpowiedniego wsparcia i pomocy. Chcemy wspierać przedsięwzięcia, które nie tylko pomagają doraźnie, ale pozwalają na trwałe zmiany w życiu młodych ludzi.

Wspieramy wolontariuszy Szlachetnej Paczki

Inwestor Społeczny to innowacyjna forma zaangażowania dla przedsiębiorców i firm odpowiedzialnych społecznie. Przekazane przez nas pieniądze trafiły do naszych lokalnych wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. To właśnie oni, posiadający wiedzę o skali i rodzaju potrzeb w danym regionie, bardzo precyzyjnie mogą kierować pomoc dalej i trafić do tysięcy Polaków borykających się z wieloma trudnościami życiowymi.

Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców do wsparcia inicjatywy Inwestor Społeczny. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie programu: www.inwestorspoleczny.pl

Razem możemy więcej!

Wszelkie prawa zastrzeżone
VIP Biznesu 2023

Vip Biznesu 2023