Oferta

 • Willa Mirabelka III

  „Willa Mirabelka III” to już 9 projekt firmy deweloperskiej PATIO. Osiedle jest zlokalizowane w podwarszawskiej Lesznowoli. Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy to jeden z powodów, który sprawia że Lesznowola od kilu lat jest jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji dla poszukujących własnego domu.

  Osiedle „Willa Mirabelka 3” jest zlokalizowane w najładniejszej części Lesznowoli na skraju lasów magdaleńskich, wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.

 • Willa Mirabelka II

  „Willa Mirabelka II” to już ósma inwestycja spółki Patio, w ramach której realizujemy budowę zamkniętego, kameralnego osiedla 28 nowych segmentów w Lesznowoli o powierzchni od 112 do 126 m2 powstałych na działkach od 160 do 300 m2. Oferujemy komfortowe, nowe segmenty w cenie mieszkania.

  Największą zaletą powstających blisko Warszawy domów jednorodzinnych jest ich funkcjonalność. Już w wersji z najmniejszym metrażem nowe segmenty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy z nich posiadał jasną, przestronną kuchnię, 3 komfortowe sypialnie oraz 2 łazienki.

 • Masz pytanie? Zadzwoń: +48 502 536 777 lub

  Napisz
Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017