TOP TREND: motywy kwiatowe w rozmiarze XXL

Według najnowszych trendów wnętrzarskich domowa dżungla niejedno ma imię – bujna roślinność z doniczek przenosi się na ściany, zasłony i meble. Czas na prawdziwe szaleństwo we wszystkich odcieniach zieleni! Możemy pozwolić sobie na łączenie różnych roślinnych wzorów, przeskalowane do przesadnych rozmiarów kwiaty na zasłonach, a nawet całą liściastą ścianę. Trend ten jest odpowiedzią na oszczędny minimalizm – w tym przypadku się nie ograniczamy i stawiamy na kolory oraz duże wzory. A my podpowiadamy, jak oswoić wielkie roślinne wzory i wyczarować prawdziwą, domową dżunglę. Możesz pozwolić sobie na taką fantazję nie tylko w przypadku nowego domu. Motywy kwiatowe w rozmiarze XXL zaprezentują się także wspaniale biorąc pod uwagę nieruchomość, jaką jest segment w cenie mieszkania.

 

 

Liście i kwiaty na ścianie

Marzysz o roślinnym raju we własnym domu pod Warszawą? Teraz możesz zrealizować te marzenia z rozmachem, ponieważ najnowsze trendy lansują roślinne motywy i to w rozmiarze XXL. Duże, graficzne wzory doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny każdego wnętrza. Mogą pojawić się nawet na całej ścianie w postaci np. tapety lub ręcznie malowanych motywów.

Kwiaty i liście mogą pojawić się również na płytkach w kuchni lub łazience, które pomogą nam stworzyć energetyczny klimat w każdym z tych pomieszczeń. Pamiętajmy jednak, aby – jak w przypadku każdych wzorów – zachować umiar i łączyć je z prostymi meblami, tekstyliami i dodatkami. Tutaj główną rolę grają rośliny!

Roślinne tekstylia

Zieleń i kwiaty wkraczają ramię w ramię na salony, a skoro mogą pojawić się na ścianie, równie dobrze będą prezentować się na zasłonach, tapicerce, kocach czy poduszkach. Aktualne trendy dopuszczają ich obecność dosłownie na każdym rodzaju tekstyliów. Im więcej zieleni, tym lepiej!

Uważasz, że segmenty blisko Warszawy nie są odpowiednim miejscem, aby umieszczać na ich ścianach kwiaty? Pościel w roślinne motywy to jest to! Możesz wybrać romantyczną w kwiaty, soczyście zieloną w egzotyczne liście lub geometryczne, graficzne wzory nawiązujące do świata roślin. Drobniejsze motywy sprawdza się doskonale we wnętrzach utrzymanych w stylu klasycznym lub prowansalskim, natomiast duże, przeskalowane liście doskonale odnajdą się np. w nowoczesnych apartamentach i awangardowych loftach.

                                         

Dodatki – obrazki grafiki

Jeżeli wolimy jednak stonowaną obecność motywów roślinnych w naszym domu, możemy zawsze zdecydować się na dodatki, dzięki którym stworzymy namiastkę dżungli i nadamy wnętrzu świeżości. Przeskalowane kwiaty i liście w rozmiarze XXL będą niezwykle efektowną dekoracją w postaci obrazów oprawionych w ramy, grafik lub paneli na ścianie. Plastikowe rośliny w szklanych wazonach to również ciekawy dodatek. Nie zapominajmy również o żywych, które produkują tlen i oczyszczają domowe powietrze.

Nie możesz się doczekać własnego mieszkania, w którym urządzisz domową dżunglę? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów i mieszkań w Lesznowoli. Nowe domy w takim stylu będą prezentowały się doskonale.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017