Jak urządzić nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla całej rodziny

Jeśli zastanawiacie się, co zrobić, by Wasze mieszkanie było nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także przyjazne całej rodzinie, to zapraszamy do lektury krótkiego artykułu. Przygotowaliśmy dla Was kilka inspirujących pomysłów, które pomogą zaaranżować wnętrze wymarzonego domu w Lesznowoli. 

Kuchnia – serce Twojego domu

Podobno kuchnia to serce każdego domu i miejsce, które zawsze tętni życiem – tutaj przygotowujemy posiłki dla całej rodziny, pijemy kawę i rozmawiamy z przyjaciółmi. Wymarzona kuchnia to jasna, przestronna przestrzeń otwarta na resztę domu, która umożliwia wspólne gotowanie i dzielenie posiłków z najbliższymi osobami.

 

Salon – przestrzeń relaksu dla całej rodziny

Duży salon to duże możliwości – otwartą przestrzeń możemy zagospodarować zgodnie z naszą wizją i potrzebami, zapewniając wszystkim domownikom wspólne miejsce relaksu. W prosty i estetyczny sposób, za pomocą kreatywnych ścianek działowych, możemy również wydzielić przytulny kącik, w którym będziemy słuchać muzyki lub czytać w ulubionym fotelu. Salony w domach pod Warszawą są duże i przestronne, dzięki czemu bez problemu możemy wydzielić w nich oddzielne strefy.

 

Sypialnia – spokój i harmonia

Według feng shui, czyli starożytnej praktyki planowania przestrzeni w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym, sypialnia to miejsce, w którym powinniśmy wyciszyć przepływ energii i dążyć do stanu pełnej harmonii. Przestronna sypialnia, urządzona w stonowanych kolorach, zapewni doskonałą jakość snu oraz spokojne miejsce do wieczornego odpoczynku. Ważna jest również przestrzeń, aby klimat w sypialnie nie był przesadnie przytłaczający. Segmenty blisko Warszawy posiadają sypialnie o różnym metrażu, w których możesz wykreować klimat swoich marzeń. 

 

Sypialnia dziecięca – magiczny świat zabaw

W życiu każdego z rodziców przychodzi moment, kiedy ich małe maleństwa zaczynają potrzebować nowej przestrzeni, a wspólny pokój staje się dla nich za mały. Dwa pokoje dziecięce to doskonałe rozwiązanie, aby stworzyć dla dzieci oddzielne, małe uniwersum, które wypełnią zabawą, snami i marzeniami. Segmenty w cenie mieszkania pod Warszawą gwarantują szerokie możliwości aranżacyjne oraz powierzchnię, na której stworzysz prawdziwe dziecięce królestwo.

 

Łazienka – w trosce o komfort Twojej rodziny

Dwie jasne, przestronne łazienki to komfortowe rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas potrzebny na rodzinne, poranne przygotowania przed wyjściem do szkoły i pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów VILLA PARK w Lesznowoli.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017