Białe (wnętrze) nie znaczy nudne!

Białe wnętrza kojarzą się z ascetyzmem i przesadną sterylnością, jednak wcale nie musi tak być. Trend na minimalistyczny wystrój zostanie z nami jeszcze na chwilę, więc nie warto rezygnować z białych, jednolitych ścian, a wprowadzić kilka zmian, które przełamią ich pozorną surowość. Sprawdźcie, jak nowe domy uznawane za lodowe królestwo zamienić w przytulny azyl.

            

Ponadczasowa klasyka

Biel to barwa, która nigdy nie wychodzi z mody. W przypadku wnętrz w tym kolorze możemy postawić na klasyczne rozwiązania w duchu minimalizmu. Biały lubi oszczędność dodatków i prostotę formy, dobrze czuje się w towarzystwie antycznych mebli, obrazów w klasycznych ramach i drewnianych lub kamiennych podłóg.

                         

Z drugiej strony białe pomieszczenia dają duże pole dla fantazji, bo tylko od Was zależy, jaki charakter im nadacie – wybór dodatków odgrywa tutaj prymarną rolę. W jaki sposób można odmienić białe segmenty pod Warszawą? Puszyste tkaniny, drewniane meble, przemyślane oświetlenie i żywe rośliny ocieplą nawet najbardziej surowe wnętrze.

                         

Przełamać biel

Czysta, nieskazitelna biel stanowi doskonałe kontrastowe tło dla innych, intensywnych kolorów. Pozwólcie sobie na eksperymenty i wprowadźcie do białego wnętrza porcję mocnych barw – efekt może być bardzo ciekawy. Kanapa w kolorze głębokiego granatu, czerwony dywan, nowoczesna grafika w żółtej ramie lub komoda w kolorową szachownicę to tylko przykłady pomysłów. Dajcie się ponieść fantazji! Dzięki takim połączeniom domy pod Warszawą zyskują unikalnego stylu, charakterystycznego dla wielkich metropolii europejskich takich jak np. Paryż.

 

 

Zieleń mile widziana

W każdym wnętrzu niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie czy segment w cenie mieszkania, żywe rośliny, poza oczyszczaniem powietrza i produkcją tlenu, pełnią funkcję dekoracyjną. Szczególnie zjawiskowo prezentują się w białych, minimalistycznych wnętrzach, w których nie muszą konkurować o uwagę z wzorzystymi tapetami, dodatkami i tekstyliami. Najlepiej wybrać kilka mniejszych i dwa, trzy większe kwiaty, a następnie postawić je w różnych częściach pomieszczenia w zależności od ich wymagań pielęgnacyjnych. Będą naturalną, piękną ozdobą każdego domu czy mieszkania.

                                               

 

Zastanawiasz się, czy będziesz się dobrze czuć w otoczeniu minimalistycznej bieli? Możesz zacząć już wybierać kolory ścian – zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów i mieszkań w Lesznowoli!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017