Atrakcje w okolicy Lesznowoli

Sielankowa okolica Lesznowoli, w której zlokalizowane są nasze segmenty w cenie mieszkania, jest miejscem, w którym cała rodzina może nie tylko wypoczywać, lecz również aktynie korzystać z różnorodnych atrakcji. Domy pod Warszawą położone w tej malowniczej lokalizacji to doskonała okazja, aby połączyć codzienność na łonie przyrody z szybką i sprawną komunikacją ze stolicą. Szczególnie, że nasze inwestycje oferują możliwość kupna segmentu w cenie mieszkania. Przeczytaj, jakie okoliczne atrakcje czekają na Ciebie i Twoją rodzinę.

                                              

Domy pod Warszawą i uroki życia blisko natury

Życie poza zgiełkiem miasta ma swoje codzienne, niepodważalne plusy, a możliwość codziennego obcowania z pięknem przyrody wpływa kojąco na stresy związane z pracą bądź szkołą. Decydując się na kupno domu w Lesznowoli, dodatkowo możesz zapewnić swojej rodzinie porcję ciekawych atrakcji, które znajdują się w najbliższej okolicy.

                                               

Najmłodszym szczególnie przypadnie do gustu „Wioska pod Kogutem” zlokalizowana w Krępej, gdzie czeka na nich piracki plac zabaw i mini zoo. Fanów historii i zabytkowych budowli z pewnością zaciekawią ruiny zamku Książąt Mazowieckich oraz Muzeum Wnętrz zwane również Pałacem Bielińskich.

Pomysł na ciekawy weekend

Masz ochotę na odrobinę adrenaliny w weekend? Mieszkając w segmentach w Lesznowoli możesz w każdej chwili zorganizować weekendowy wypad pełen atrakcji. W Sękocinie Starym znajduje się tor do jazdy off-road „Drive Position”, gdzie można siąść za kierownicą quada, gokarta lub samochodu terenowego i poczuć prawdziwe emocje. I to nawet nocą! Jeżeli preferujesz spokojniejszą rozrywkę, dobrym pomysłem na weekendowy wypad będzie wyjazd do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach lub Skansenu Bojowego 1 Armii Wojska Polskiego.

                                                   

Aktywny wypoczynek na łonie przyrody

Segmenty pod Warszawą zlokalizowane w malowniczej okolicy Lesznowoli oferują możliwość nie tylko codziennego kontaktu z naturą, lecz również ciekawych form wypoczynku dla osób, które lubią być w ruchu. Okoliczne lasy zachęcają do pieszych wycieczek lub pokonywania tras na rowerze w towarzystwie całej rodziny. W miejscowości Otrębusy znajduje się również stadnika koni „PaTaTaj”, w której można zgłębić tajniki jazdy konnej niezależnie od wieku. To wspaniała okazja do aktywnego wypoczynku dla osób, które kochają sport i zwierzęta. Ośrodek organizuje również letnie kolonie oraz półkolonie.

                                                   

Marzysz o tym, aby zamieszkać w segmencie blisko Warszawy, ale nie tracić kontaktu z przyrodą?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów w cenie mieszkania w Lesznowoli

Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017